More actions
StackFault (talk | contribs) No edit summary |
StackFault (talk | contribs) No edit summary |
||
| Line 29: | Line 29: | ||
|22 | |22 | ||
|https://twinklebbs.net | |https://twinklebbs.net | ||
|- | |||
|Xibalba | |||
|NuSkooler | |||
|xibalba.l33t.codes | |||
|44510 | |||
|44511 | |||
|https://xibalba.l33t.codes/ | |||
|} | |} | ||
Revision as of 17:57, 22 February 2019
| BBS Name | SysOp | Address | Telnet Port | SSH Port | Website |
| The Bottomless Abyss | Stack Fault | bbs.bottomlessabyss.net | 2023 | 2222 | https://bbs.bottomlessabyss.net |
| Ink Two BBS | Smooth | bbs.inktwo.com | 23 | 2025 | https://bbs.inktwo.com |
| Twinkle BBS | Pequito | twinklebbs.net | 23 | 22 | https://twinklebbs.net |
| Xibalba | NuSkooler | xibalba.l33t.codes | 44510 | 44511 | https://xibalba.l33t.codes/ |